ד"ר עודד ארבל

פסיכיאטר מומחה, בוגר ביה”ס לרפואה באוניבריסטת ת”א והתוכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית באוניברסיטת ת”א. עומד בראש מרפאת המיינדפולנס שבמרכז לבריאות הנפש בבאר שבע ועוסק בפסיכותרפיה וייעוץ במסגרת פרטית. בוגר תוכנית המטפלים של פסיכו-דהרמה וחבר בסגל ההוראה של בית הספר. במסגרת בית החולים מנחה קבוצות מדיטציה למטופלים ולצוות, עוסק בטיפול פרטני במגוון הפרעות ועוסק בהוראה והכשרה של מטפלים בתורת הנפש הבודהיסטית וגישות מבוססות מיינדפולנס. בעל חגורה שחורה בקראטה ומנסה לנגן בחליל במבוק. באחד מזיכרונות הילדות המוקדמים ביותר שלי אני מנמנם בשולי אולם המדיטציה בו אימי תרגלה. לפני כ-15 שנה לקחתי על עצמי תרגול קבוע במדיטציה ולמידה תיאורטית. ענייני העיקרי בדהרמה הוא במציאת דרכים להקלת מצוקה נפשית, תוך שילוב עקרונות בודהיסטיים, תפיסה אינטגרטיבית של גוף-רוח, שימוש מיומן באמצעים ומעל לכל – קשב. מודה בכל יום על ההזדמנות להיות תלמיד.

ד"ר עידו סימיון 

עידו הוא מיסד שותף של מכון האקומי ישראל, מטפל ומורה בכיר להאקומי ומכשיר מטפלים מטעם MAPS   

(Multidisciplinary Associassion of Pscyhdelic Studies).  הוא בעל דוקטורט בפסיכולוגיית מזרח-מערב ותואר שני בפסיכולוגיית סומאטית (גוף-נפש) מטעם מכון קליפורניה ללימודים אינטגרליים (California Institute of Integral Studies) בסן פרנסיסקו. עידו משמש כחוקר קליני במחקר הבודק את השפעת תרפייה מבוססת MDMA על פגועי טראומה (PTSD) ובעל רישיון של מטפל זוגי ומשפחתי מטעם מדינת קליפורניה (MFT). בקליניקה הפרטית שלו בהוד השרון הוא עובד כפסיכותרפיסט עם מבוגרים/ות המעוניינים/ות לרפא את עצמם ולהגשים את הפוטנציאל הטמון בהם/ן.

ד"ר קרן צרפתי

קרן היא מייסדת שותפה של מכון האקומי ישראל, מטפלת ומורה בכירה להאקומי כמו גם מכשירת מטפלים/ות מטעם MAPS   

(Multidisciplinary Associassion of Pscyhdelic Studies). היא בעלת תואר שני בפסיכולוגיה סומאטית (גוף-נפש ודוקטורט בפסיכולוגית מזרח-מערב, שניהם ממכון קליפורניה ללימודים אינטגרליים שבסן פרנסיסקו (California Institute of Integral Studies). קרן היא מנהלת הפרויקטים ושיתופי הפעולה של ארגון MAPS בישראל ומשמשת כחוקרת קלינית במחקר הבודק את השפעת תרפייה מבוססת MDMA על פגועי טראומה (PTSD). היא מביאה שנים של למידה וניסיון מקצועי ומתמחה באינטגרציה של פסיכותרפיה דינאמית עם פסיכותרפיה סומאטית, תרפיית התקשרות, עבודת טראומה ופסיכולוגיה טרנספרסונאלית. קרן מציעה מודל אינטגרטיבי של ריפוי וגדילה וגישתה מושרשת בגישות פסיכולוגיות מערביות, גישות שמאניות ותורות רוח מזרחיות. בשנים האחרונות קרן מעמיקה את הקשר שלה לעולם הדבורים והציפורים, משקיעה בגינת ביתה כך שתזמין את אלו להנות ממנה.   

PHOTO-2020-02-08-19-52-16.jpg